+420 602 479 528

Strážnická 1010/30, 323 00 Plzeň

Rekonstrukce bytového jádra Plzeň

Rekonstrukce bytového jádra PlzeňChystáte se rekonstruovat bytové jádro a hledáte kvalitní firmu, která Vám se vším pomůže? Obraťte se na profesionály a kontaktujte nás! PJ Bohemia servis s.r.o. je tu pro Vás. Jsme schopni Vám pomoci od prvního kroku rekonstrukce, až po krok finální, čím je samotná realizace jádra. Naše dlouholetá praxe a kladné reference od všech našich spokojených zákazníků Vám garantují náš profesionální přístup.

Rekonstrukce bytového jádra na klíč

Rekonstrukce bytového jádra Plzeň

Jako jediný provádíme veškeré práce spojené s celkovou rekonstrukcí, takže náš zákazník získává kompletní realizaci takzvaně na klíč. Rekonstrukce bytového jádra na klíč Vám tak ušetří čas, starosti i peníze. Vytvoříme Vám plán veškerých prací a zároveň je zajistíme. Vy se o nic starat nemusíte a neřešíte ani případné problémy. Užívejte si požitek z nového bytu a starosti s jeho rekonstrukcí nechte na nás.

Rekonstrukce? Jedině s PJ Bohemia servis!

Svým zákazníkům nabízíme profesionální služby za dostupné ceny. Podle Vašeho přání dokážeme navrhnout i velmi úsporné řešení bytového jádra, stejně jako byt s designovým vybavením. Našim sídlem je Plzeň a rekonstrukce bytového jádra s naší firmou nebyla nikdy jednodušší.

Do výčtu námi poskytovaných služeb patří i instalace topení nebo zajištění instalatéra, nejen v Plzni a okolí.

Chystáte se rekonstruovat? Navštivte naši firmu PJ Bohemia servis s.r.o. Zajistíme Vám kompletní rekonstrukci bytového jádra. Plzeň je místem kde nás najdete a kde se Vám bude věnovat náš vyškolený personál. Zajistíme Vám kompletní práce spojené s rekonstrukcí, jako např. zaměření bytového jádra, rekonstrukce, návrh dispozice řešení, vodoinstalace, elektroinstalace, odvoz suti, úklidové práce, cenovou kalkulaci a mnoho dalšího. Vše s maximální kvalitou a za rozumnou cenu. Budeme se o Vaší přízeň ucházet kvalitně odvedenou prací a pevným rozpočtem. My Vám můžeme garantovat přímé a férové jednání s viditelnou přidanou hodnotou. Rekonstrukce bytového jádra od naší společnosti, je ta správná volba pro Vás.