+420 602 479 528

Strážnická 1010/30, 323 00 Plzeň

Podlahové topení Plzeň

Podlahové topení PlzeňChcete si užít příjemné hřejivé teplo v celém domě? Pořiďte si podlahové topení. Plzeň je místem, kde Vám s tím pomůžeme. Navštivte naši firmu PJ Bohemia servis s.r.o. Vždyť podlahové vytápění patří v poslední době k nejvíce oblíbenému z důvodů praktičnosti a designu. Díky němu má naše tělo pocit tepla i když je vzduch v místnosti relativně ještě chladný. Podlahové vytápění je ideální na kombinování s plynovými kotli, tepelnými čerpadly nebo se slunečními kolektory.

Výhody podlahového topení

Podlahové topení Plzeň

Ještě stále váháte? Podívejte se na výhody podlahového vytápění a už se nebudete rozmýšlet ani minutu. Podlahové topení je nejkomfortnějším zdrojem tepla a díky velké vytápěné ploše a nízké povrchové teplotě se tepelná pohoda dostaví při nižší teplotě prostoru než u konvenčních topných systémů.

Díky podlahovému vytápění si rovněž můžete nastavit v každé místnosti na termostatu požadovanou teplotu jako je tomu u klasických topných systémů. Díky podlahovému vytápění získáte nízkou cenu elektrického proudu, se kterou můžete mít až 50% úsporu z běžného účtu za elektřinu. A v poslední řadě absolutní bezúdržbovost a mimořádnou životnost.

Podlahové topení? Jedině z Plzně!

Chcete-li se zeptat na konkrétní produkt a jeho instalaci nebo máte obecný dotaz, kontaktujte nás! 

Do výčtu námi poskytovaných služeb patří i rekonstrukce koupelen nebo instalace plynových kotlůnejen v Plzni a okolí.

Chcete ekonomické topení? Máte rádi dlažbu, ale bojíte se chladu? My Vám problém vyřešíme. Pořiďte si podlahové topení a povězte své papuče na hřebík. S námi budete mít doma teploučko i od podlahy, což ocení zejména děti, které na prostoru podlahy tráví nejvíce času během celého dne. Podlahové topení z Plzně od naší firmy PJ Bohemia je nejkomfortnějším zdrojem tepla. Navíc si můžete nastavit v každé místnosti na termostatu požadovanou teplotu i útlum v době nepřítomnosti. Získáte nízkou cenu elektrického proudu. Absolutní bezúdržbovost. Mimořádnou životnost až 40 let a navíc úsporný provoz v porovnání s konvenčním topením. S PJ Bohemia servis s.r.o. to zvládne každý. Tak neváhejte a kontaktujte nás!