+420 602 479 528

Strážnická 1010/30, 323 00 Plzeň

Instalace topení Plzeň

Instalace topení Plzeň

Potřebujete zajistit kompletní nabídku odborných prací v oboru topení a vytápění objektů? Kontaktujte naši firmu PJ Bohemia s.r.o. a svěřte Vaše topení do rukou profesionálů. Jsme na trhu již 20 let a máme za sebou stovky spokojených zákazníků, kteří se na nás rádi znovu obrací se svými problémy v oblasti topení, elektroinstalace a stavebních prací.

Instalace topení

Instalace topení od nás, je trefou do černého. Nabízíme Vám ucelené služby od analýzy, přes projektovou činnost až po kompletní realizaci systémů vytápění v bytových domech, domácnostech i nebytových objektech. Pomůžeme Vám s výběrem vhodného topného systému, zajistíme jeho realizaci a nabídneme Vám klasické i moderní způsoby a zdroje vytápění.

Instalace plynových kotlů Plzeň

Poskytujeme nadstandardní služby, máme krátké dodací lhůty, prodáváme zboží od renomovaných a prověřených výrobců, zprostředkujeme revize, záruční a pozáruční servis a spouštění plynových spotřebičů. Také Vám nabízíme velmi nízké ceny, výrazné slevy a navíc neplatíte žádné skryté příplatky. Instalace topení Plzeň je tu pro Vás.

Takže pokud chcete ušetřit čas a nervy? Tak navštivte PJ Bohemia s.r.o. Naší vizitkou je doporučení spokojeného zákazníka.

 

Nabízíme instalace topení v Plzni a okolí za rozumné ceny.

Do výčtu námi poskytovaných služeb patří i rekonstrukce koupelen nebo instalace tepelných čerpadel, nejen v Plzni a okolí.

Jako rodinná firma se v oboru topenářství pohybujeme již 19 let. Díky pečlivému přístupu a profesní zdatnosti udržované systémem školení Vám nabízíme ucelené služby od analýzy, přes projektovou činnost až po kompletní realizaci systémů vytápění v bytových domech, domácnostech i nebytových objektech. Velký důraz klademe na kvalitu všech našich služeb od prodeje, přes montáž až po servis. Pomůžeme Vám s výběrem vhodného topného systému, zajistíme jeho realizaci a nabídneme Vám klasické i moderní způsoby a zdroje vytápění. Svěřte Vaše topení do rukou profesionálů, svěřte ho firmě PJ Bohemia servis s.r.o. Instalace topení v Plzni nebylo nikdy jednodušší. S námi máte nízké ceny, výrazné slevy a žádné skryté poplatky.