+420 602 479 528

Strážnická 1010/30, 323 00 Plzeň

Instalace plynových kotlů Plzeň

Instalace plynových kotlů PlzeňPřemýšlíte čím vytopit Váš dům? My Vám ve výběru pomůžeme. Zkuste sáhnout po plynovém vytápění, které patří mezi nejrozšířenější používané způsoby. Vždyť vytápění plynem je nejefektivnější a nejkomfortnější technologie výroby tepla pro topení v domácnostech, firmách i veřejných objektech. Plyn je do plynového kotle dopravován prostřednictvím plynovodu a v plynovém kotli je pak zapálen a hoří tepelně vydatným plamenem. Plamen ohřívá žebra výměníku tepla, jímž protéká topné médium, které je pak rozváděno rozvody tepla po objektu a otopná tělesa, pak předávají teplo do vytápěných místností.

Instalace plynových kotlů

Instalace plynových kotlů Plzeň

Specializujeme se na instalace plynových kotlů značek Vaillant, Protherm, Wolf

Neváhejte a kontaktujte nás, naše firma PJ Bohemia s.r.o. Vám pomůže efektivně zjednodušit organizační procesy při realizaci stavebních prací. Naše služby zahrnují dodání plynového kotle a jeho montáž na místo provozu včetně připojení na plynovod, rozvody vytápění a rozvody teplé užitkové vody. Samozřejmostí je zajištění odborného servisu a případné opravy. A v neposlední řadě provádíme i pravidelné a mimořádné údržby kotlů na plyn a jejich revize.

My v PJ Bohemia servis s.r.o. jsme tu pro Vás! 

Instalace plynových kotlů je pro nás hračka!

Do výčtu námi poskytovaných služeb patří i rekonstrukce bytových jader nebo instalace topení, nejen v Plzni a okolí.

Měníte způsob vytápění Vašeho domu či bytu a chystáte se přejít na plyn, který má nejefektivnější a nejkomfortnější technologii ve výrobě tepla. Oslovte naši firmu PJ Bohemia servis s.r.o. Jen my se specializujeme na instalace plynových kotlů. Plzeň je místem kde nás najdete a kde se Vám bude věnovat náš špičkový tým profesionálů. Pomůžeme Vám efektivně zjednodušit organizační procesy při realizaci stavebních prací. Dále naše služby zahrnují i dodání plynového kotle a jeho montáž na místo provozu včetně připojení na plynovod, rozvody vytápění a rozvody teplé užitkové vody. Samozřejmostí je i zajištění odborného servisu a případné opravy. My jsme tu pro Vás, tak nezapomeňte. Firma PJ Bohemia servis s.r.o. je trefa do černého.