+420 602 479 528

Strážnická 1010/30, 323 00 Plzeň

Nabízíme

Rekonstrukce koupelny Plzeň

REKONSTRUKCE KOUPELNY PLZEŇ
Pusťte se s námi do rekonstrukce koupelny. Vše s Vámi změříme a naplánujeme. Nechte se u nás inspirovat. Rekonstrukce koupelen v Plzni nebyla nikdy jednodušší.

Tepelná čerpadla Plzeň

TEPELNÁ ČERPADLA PLZEŇ
Tepelná čerpadla jsou zdrojem tepla pro vytápění a ohřev vody. A díky svojí vysoké technické úrovni zcela rovnocenným zdrojem tepla jako tradiční kotle.

Rekonstrukce bytového jádra Plzeň

REKONSTRUKCE BYTOVÉHO JÁDRA PLZEŇ
Rekonstrukce bytového jádra na klíč Vám ušetří čas, starosti i peníze. Vytvoříme Vám plán veškerých prací a zároveň je zajistíme.

Podlahové topení Plzeň

PODLAHOVÉ TOPENÍ PLZEŇ
Chcete si užít příjemné hřejivé teplo v celém domě? Pořiďte si podlahové topení. Plzeň je místem, kde Vám s tím pomůžeme.

Instalace plynových kotlů Plzeň

INSTALACE PLYNOVÝCH KOTLŮ PLZEŇ
Přemýšlíte, čím vytopit Váš dům? My Vám s výběrem pomůžeme. Specializujeme se na instalace plynových kotlů. Plzeň je místem, kde nás najdete.

Instalatér Plzeň

INSTALATÉR PLZEŇ
Vylepšujete svou domácnost nebo řešíte aktuální krizovou situaci? Využijte našich služeb a kontaktujte instalatéry od PJ Bohemia servis s.r.o.

Pro naše klienty realizujeme nejen rekonstrukce a renovace bytových jader a koupelen v Plzni. Poskytujeme i služby instalace topení, a to jak montáž radiátorů, tak i rozvody podlahového topení. Plzeň je městem, kde již máme mnoho spokojených zákazníků. Naši zaměstnanci mají odbornost i pro instalaci plynových kotlů. Poskytujeme komplexní služby za rozumné ceny dostupné pro každého! Instalatéři společnosti PJ Bohemia servis zajistí rozvody tepla pro vytápění objektů i montáž tepelných čerpadel v Plzni a jejím okolí. Provádíme instalatérské a topenářské práce s kompletní dodávkou instalačního materiálu. Oslovte profesionály, kteří pomohou i Vám naplnit sny a představy o nové koupelně. Rekonstrukce bytového jádra patří do výčtu našich poskytovaných činností. Pro instalace topení i plynových kotlů v Plzni jsme ti nejlepší!