+420 602 479 528

Strážnická 1010/30, 323 00 Plzeň

Nabízíme

Rekonstrukce koupelen

REKONSTRUKCE KOUPELEN
Pusťte se s námi do rekonstrukce koupelny. Vše s Vámi změříme a naplánujeme. Nechte se u nás inspirovat.

Tepelná čerpadla

TEPELNÁ ČERPADLA
Tepelná čerpadla jsou zdrojem tepla pro vytápění a ohřev vody. A díky svojí vysoké technické úrovni zcela rovnocenným zdrojem tepla jako tradiční kotle.

Podlahové topení

PODLAHOVÉ TOPENÍ
Chcete si užít příjemné hřejivé teplo v celém domě? Pořiďte si podlahové topení.

Instalace plynových kotlů

INSTALACE PLYNOVÝCH KOTLŮ
Přemýšlíte, čím vytopit Váš dům? My Vám s výběrem pomůžeme. Specializujeme se na instalace plynových kotlů.

Instalatérské práce

INSTALATÉRSKÉ PRÁCE
Vylepšujete svou domácnost nebo řešíte aktuální krizovou situaci? Využijte našich služeb a kontaktujte instalatéry od PJ Bohemia servis s.r.o.

Instalace topení

INSTALACE TOPENÍ
Instalace topení - nabízíme Vám ucelené služby od projektu po kompletní realizaci různých systémů vytápění.

Pro naše klienty realizujeme nejen rekonstrukce a renovace bytových jader a koupelen v Plzni. Poskytujeme i služby instalace topení, a to jak montáž radiátorů, tak i rozvody podlahového topení. Plzeň je městem, kde již máme mnoho spokojených zákazníků. Naši zaměstnanci mají odbornost i pro instalaci plynových kotlů. Poskytujeme komplexní služby za rozumné ceny dostupné pro každého! Instalatéři společnosti PJ Bohemia servis zajistí rozvody tepla pro vytápění objektů i montáž tepelných čerpadel v Plzni a jejím okolí. Provádíme instalatérské a topenářské práce s kompletní dodávkou instalačního materiálu. Oslovte profesionály, kteří pomohou i Vám naplnit sny a představy o nové koupelně. Rekonstrukce bytového jádra patří do výčtu našich poskytovaných činností. Pro instalace topení i plynových kotlů v Plzni jsme ti nejlepší!